bar
Hotel Zlatá Lípa

VÍTÁME VÁS V HOTELU "ZLATÁ LÍPA"

Vážení hosté,
Od středy 22. 9. 2021 je restaurace Zlatá Lípa otevřena od 11.00 hod. Hotel bude otevřen od 1. 10. 2021.
Těšíme se na Vás.
Team Hotelu Zlatá Lípa
Děkujeme vám, že jste si vybrali náš rodinný hotel "Zlatá Lípa" a věříme, že se tady budete cítit jako doma a že u nás strávíte příjemné chvíle odpočinku, relaxace a sportu. Věřte, že náš tým je připraven splnit všechna Vaše přání.
Hotel "Zlatá Lípa" je nově postaven (v roce 2012) na místě bývalého loveckého zámečku šlechtického rodu Thunů (Waldschlossen) a je vybaven tak, aby uspokojil i nejnáročnější zákazníky. Hotel nabízí celoroční ubytování ve dvaceti luxusních dvoulůžkových pokojích, restauraci, vinný sklep, velké parkoviště, garáže, fitness, wellness, masáže a další služby.
Čtyřhvězdičkový hotel "Zlatá Lípa" se nachází v klidné části města Děčína. Čeká zde na Vás příjemný personál, rodinná atmosféra a také profesionální služby. Hotelová restaurace a vinárna jsou připraveny splnit Vaše přání nabídkou kvalitních domácích jídel a výborných vín, samozřejmostí jsou nekuřácké prostory. Hotel poskytuje návštěvníkům možnost, spojit pobyt s příjemným odpočinkem v novém "ZEN LUXURY SPA" nebo aktivní turistikou v hlubokých lesích Labských pískovců a Českého Švýcarska. Dopřejte si luxus za velmi přijatelnou cenu.
Těšíme se na Vás a Vaše přátele.