bar
Hotel Zlatá Lípa

POKOJE

Okna většiny našich pokojů mají výhled do lesů Děčínské vrchoviny. Pokoje jsou vybaveny minibarem, bezpečnostní schránkou, luxusní koupelnou se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů. Pro Vaše pohodlí jsou na pokojích pohovky a koberce. Ve všech pokojích najdete dřevěný nábytek společně s LCD televizí se satelitem a vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu. Všechny pokoje hotelu Zlatá Lípa jsou nekuřácké a můžete si vybrat mezi jednou manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky.
 
Jednolůžkový pokoj
Jedno lůžko s možností přistýlky. Rozloha pokoje cca 17 m2. Útulný pokoj s balkonem a výhledem na Sněžník. Pokoj je vybaven útulným dřevěným nábytkem, LCD televizorem, Wi-Fi zdarma, minibarem a trezorem. Koupelna se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů a kosmetikou. Tento pokoj je zcela klidný a tichý.
 
Dvoulůžkový pokoj De Luxe
Pokoj s manželskou postelí s výhledem do lesů Děčínské vrchoviny. Rozloha pokoje cca 24 m2. Útulný pokoj s dřevěným nábytkem a pohodlnou sedací soupravou. Pokoj je vybaven trezorem, LCD televizorem, Wi-Fi zdarma. Koupelna se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů a kosmetikou. Možnost dětské postýlky zdarma.
 
Dvoulůžkový pokoj Suite
Pokoj s manželskou postelí s možností přistýlky s výhledem na Sněžník. Rozloha pokoje cca 40 m2. Útulný pokoj s dřevěným nábytkem a sedací soupravou. Pokoj je vybaven LCD televizorem, Wi-Fi zdarma, minibarem a trezorem. Koupelna se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů a kosmetikou. Možnost dětské postýlky zdarma.
 
Dvoulůžkový pokoj Romantik
Pokoj s manželskou postelí s balkonem a výhledem do lesů Děčínské vrchoviny. Rozloha pokoje cca 24 m2. Útulný pokoj s dřevěným nábytkem v zámeckém stylu. Pokoj je vybaven LCD televizorem, Wi-Fi zdarma, minibarem a trezorem. Koupelna se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů a kosmetikou. Možnost dětské postýlky zdarma.
 
Dvoulůžkový pokoj Princess
Pokoj s manželskou postelí s nebesy. Rozloha pokoje cca 42 m2. Prostorný pokoj s dřevěným nábytkem v zámeckém stylu a sedací soupravou. Pokoj je vybaven LCD televizorem, Wi-Fi zdarma, minibarem a trezorem. Koupelna s vanou, vysoušečem vlasů a kosmetikou. Možnost dětské postýlky zdarma.
 
Podrobné informace získáte na tel. +420 412 512 338 či emailu: info@zlatalipa.cz nebo na recepci hotelu.