bar
Hotel Zlatá Lípa

AKTIVITY

Národní park České Švýcarsko spolu se sousedním Saským Švýcarskem představují ideální místo pro odpočinek a načerpání nových sil. Přirozená krása krajiny s romantickými zákoutími, lidovou architekturou a krásnými vyhlídkami vybízí k objevování a poznání.
 Wellness
V našem luxusním privátním wellness centru jsme pro Vás připravili několik možností jak ulevit svým zádům, odpočinout si od kancelářské práce, zrelaxovat se po náročných a únavných dnech. Všechny služby našeho Wellness můžete věnovat svým blízkým, rodičům či novomanželům jako dar pomocí Dárkové poukázky. Pro tyto případy jsou jako stvořené nabídky masáží a víkendové wellness balíčky.
 
 Nordic walking
Severská chůze neboli Nordic Walking je dynamická chůze s holemi k tomu určenými s cílem zlepšení kondice. České Švýcarsko nabízí nejlepší podmínky pro Nordic Walking, jsou zde trasy s různou obtížností pro začátečníky i profesionály.
 
 Cykloturistika
Cykloturistika a skalní stěny? To na první pohled moc dohromady nejde... Abyste se na kole dostali všude tam, kde to v Českém Švýcarsku stojí opravdu za to, připravili jsme pro vás typy doporučených cyklotras. V letošním roce spolupracujeme s cyklopujcovna.com.
 
 Golf
Pouhých 16 km od hotelu se nachází v nádherné přírodě 9-ti jamkové golfové hřiště. Na náhorní plošině Českého Švýcarska v idylické vesničce Janov, která je přímo na hranici národního parku v nádherné romantické skalní scenérii. Janovské hřiště je cenově dostupné a bez vysokých nároků na etiketu. Vybavení si můžete zapůjčit a můžete využít služby osobního trenéra.
 
Podrobné informace získáte na tel. +420 412 512 338 či emailu: info@zlatalipa.cz nebo na recepci hotelu.